Siła innowacji

Kluczowymi elementami rozwoju produktów innowacyjnych są:

  • własna produkcja Nespoli Group
  • ciągłe inwestycje badawczo-rozwojowe w celu dostarczania klientom unikalnych produktów innowacyjnych

Od początku istnienia Nespoli Group przywiązuje bardzo dużą wagę do inwestycji w prace badawczo-rozwojowe i w rozwijanie coraz lepszych koncepcji narzędzi malarskich, narzędzi metalowych, farb w sprayu oraz narzędzi do sprzątania.

Silny nacisk na rozwój produktów innowacyjnych charakteryzuje Nespoli Group. Firma nieustannie dąży do tworzenia produktów łatwiejszych w użyciu, lepiej zaprojektowanych, bardziej wydajnych oraz przyjaznych środowisku naturalnemu.

Ostatecznym celem powyższych działań jest wsparcie użytkowników profesjonalnych i amatorów w realizacji ich prac budowlanych, renowacyjnych oraz remontowych.

Bazą rozwoju produktów innowacyjnych jest znajomość rynku. Wiedzę o rynku naszych produktów czerpiemy z badań rynkowych i paneli dyskusyjnych z udziałem ostatecznych użytkowników. Regularnie współpracujemy z producentami farb oraz profesjonalnymi wykonawcami prac malarskich w całej Europie oraz nieustannie testujemy produkty w naszym laboratorium. Angażujemy się w rozwój produktów sprzyjających ochronie: środowiska, zasobów naturalnych oraz zdrowia naszych użytkowników.
Nasza misja: „Każdy projekt malarski, w każdym miejscu – z narzędziami Nespoli”.

Siła liczb:

Nespoli Group posiada 10 fabryk produkcyjnych: 9 w Europie i 1 w Chinach.

Posiadamy ponad 60 patentów i liczne zarejestrowane wzory.

Co roku Nespoli Group inwestuje 2 % przychodów w prace badawczo-rozwojowe.

Używamy certyfikowanego drewna FSC® do produkcji drewnianych rączek naszych narzędzi. Szukaj w naszym katalogu produktów z certyfikatem FSC®.

  • SOFT TOUCH
  •  


  •  


  •  

  • Rollers with Teflon® Surface Protector


1999

SOFT TOUCH

2002


2003


2004


 

2005


2008


 


2009


 


2010

Rollers with Teflon® Surface Protector

2013

2015


2016


2018
2019


2021

2022