QUICK CLEANUnikalna i ekskluzywna gama łącząca w sobie cechy innowacyjne oraz ergonomiczne kształty zatrakcyjnym wzornictwem włoskim.

Click to watch this video


SILVERCLEAN® to kompletna gama produktów dla domowego sprzątania z eleganckim wzornictwem i funkcjonalnymi cechami, które sprawiają, iż praca jest łatwa i efektywna.W 2013 roku projekt zdobył prestiżową nagrodę "Red Dot Award".Zarówno miotła posiada unikalny system zabezpieczający meble przed uszkodzeniem wskutek przypadkowego mocnego kontaktu z miotłą podczas zamiatania.

Włókna niektórych mioteł SilverClean są wykonane z nylonu, w celu wydłużenia ich żywotności.Również obudowa miotły posiada unikalne nowe funkcje. Dwie gumowe gwiazdy są wykonane po to, aby wstawić i zablokować szmatkę do wycierania podłogi.

Nigdy więcej nie będziesz gubić szmatki do wycierania podłogi podczas czyszczenia ...Uchwyty pokryte są wygodną i przyjemną w dotyku gumą. Końcówka posiada praktyczny zaczep do powieszenia miotły. Czy wiesz, że przechowywanie miotły w pozycji wiszącej wisząca miotła czyni ją dłuższą ...?

 

 

Oprócz tych wszystkich ciekawych funkcji, miotły Silver Clean mają włosie z  SILVER POWER PROTECTION® Dzięki jonom srebra (produkt nie chemiczny!) rozprzestrzenianie się bakterii najczęściej występującej w domowym środowisku (Staphylococcus Aureus e Klebsiella pneumoniae) jest znacznie zmniejszone we włóknach włosia tych produktów.

Uwagi: Test przeprowadzono zgodnie z normą ISO 20743: 2008 pkt 10.1


Pełna gama dostępna jest w dwóch wersjach, biało-czerwonej i biało-szarej.


Włókno zawiera biocydy; 0,2% z "Srebrnego cyrkonu wodorowęglanu sodu-fosforanowego CAS 265647-11-8" i 0,1% "Srebrnego szkła fosforanowego - CAS 308069-39-8", które zapobiegają rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów; dodaje się je do polimeru włókien. Produkt wykonany jest zgodnie z klasyfikacją określoną w załączniku V do rozporządzenia 528/12 CE e smi.